SZKOLENIA

Szkolenia przygotowują organizację i jej pracowników do bezpiecznego działania w ramach przepisów związanych z ochroną danych osobowych.

Organizowane szkolenia przeznaczone są dla osób o bardzo zróżnicowanym poziomie zaawansowania w tematyce ochrony danych osobowych. Zarówno uczestnik, który nigdy wcześniej nie zetknął się z danymi osobowymi, jak również osoba pracująca na danych osobowych od wielu lat znajdą dla siebie ciekawe pozycje.

Zapraszamy do współpracy oraz darmowych prezentacji naszych usług: biuro@doaudit.pl

Szkolenie RODO dostosowane do potrzeb firmy

W naszej ofercie znajdują się bardzo różnorodne szkolenia dla osób, które chcą zwiększyć swoje kompetencje w dziedzinie ochrony danych osobowych. Mamy też możliwość dostosowania tematyki, którą będzie obejmowało szkolenie RODO, do aktualnych potrzeb firm z nami współpracujących. Jesteśmy elastyczni, a nasze kursy odbywają się nie tylko w obszarze miasta Warszawa, w którym mamy swoją siedzibę.

Jak powinna wyglądać kontrola danych osobowych?

Wśród możliwych zagadnień, poruszanych na szkoleniach, mogą pojawić się na przykład takie kwestie, jak: kontrola danych osobowych, zgłaszanie naruszeń, monitorowanie przetwarzania danych i tak dalej. Jeżeli jakiś temat szczególnie jest dla Państwa niejasny lub chcą go Państwo dokładniej omówić, prosimy o informację. Zadbamy, by szkolenie spełniało Państwa oczekiwania.